Івенти соціального педагога КЗВО “ВГПК”

«16 днів проти насильства»

Студенти коледжу та викладачі пройшли он-лайн тест «Що для тебе насильство?», який допоміг розібратися як відрізнити агресію від конфлікту. З метою підвищення рівня поінформованості студентів щодо проблеми торгівлі людьми, формування уявлення про суть, з’ясування причин та наслідків, форм, позбавитися небезпечних стереотипів щодо цієї проблеми, викладачами коледжу були проведені виховні години на тему: «Торгівля людьми. Розпізнай небезпеку вчасно» Участь в акції – це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності всіх учасників освітнього процесу щодо форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя.

27.09.2022

Участь  у семінарі служби  справах дітей «Актуальні питання соцзахисту дітей Вінницької міської територіальної громади»

Протягом року заплановані тренінгові заняття зі студентами коледжу «Кризова психологія: надання психологічної допомоги в умовах воєнного стану».

Протягом грудня проведення серед студентів коледжу вікторини «Молодь проти СНІДу» та профілактичної бесіди, згідно результатів опитування.

Мета: виявити рівень знань студентів щодо проблеми. Сприяти ґрунтовному оволодінню повною та достовірною інформацією про ВІЛ/СНІД, шляхи його передачі, ситуації ризику, розвінчання міфів; привернути увагу до проблеми, висунути аргументи на користь безпечної поведінки, допомогти виробленню навичок такої поведінки; формувати позитивну мотивацію на здоровий спосіб життя, свідоме ставлення до власного здоров’я та поведінки щодо профілактики поширення ВІЛ-інфекції. Спрямувати на толерантне ставлення до людей, які живуть із ВІЛ. Спонукати до вироблення осмисленої і зваженої особистісної та громадської позиції щодо проблематики ВІЛ/СНІДу.