Декада кафедри фінансово-економічних дисциплін

Відповідно до затвержденого плану заходів  з 30 листопада по 11 грудня 2020 року пройшла декада кафедри фінансово-економічних дисциплін. Працюючи над проблемою інноваційні стратегічні напрямки формування студента в багатовимірному інформаційно-комунікаційному середовище з метою розвитку професійної майстерності фінансиста та бухгалтера враховуються 3 стратегії: креативно-евристична; особистісно-професійна; гармонійного партнерства. Розпочалася декада 01.12 відкритим заняттям з економічної теорії на тему…

Відповідно до затвержденого плану заходів  з 30 листопада по 11 грудня 2020 року пройшла декада кафедри фінансово-економічних дисциплін.

Працюючи над проблемою інноваційні стратегічні напрямки формування студента в багатовимірному інформаційно-комунікаційному середовище з метою розвитку професійної майстерності фінансиста та бухгалтера враховуються 3 стратегії: креативно-евристична; особистісно-професійна; гармонійного партнерства.

Розпочалася декада 01.12 відкритим заняттям з економічної теорії на тему «Товарна політика» проведеним Бакаловою Н.М. зі студентами 21-Е групи.

Метою лекційного заняття було розглянути основні елементи товарної політики, концепції товару та життєвого циклу товару, ознайомити з процесом розроблення нових товарів та конкурентоспроможністю.

Тема лекційного заняття складалась з наступних питань:

  1. Сутність маркетингової товарної політики.
  2. Маркетингова концепція товару
  3. Концепція життєвого циклу товару.
  4. Процес розроблення нових товарів
  5. Конкурентоспроможність товарів

Під час заняття викладач використовувала технічні засоби такі як ПК, та телевізор. Для візуалізації матеріалу що пояснювався було використано мультимедійну презентацію, яка включала графічне та табличне представлення матеріалу.