Завершився ІХ Всеукраїнський конкурс для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти та студентів коледжів «ШЕВЧЕНКОВА ВЕСНА», який проводить кафедра української літератури (організатори – доц. Віннічук А.П. і доц. Крупка В.П.) факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, уже став історією. Цьогоріч участь у творчому змаганні взяли більше 60…

Цьогоріч участь у творчому змаганні взяли більше 60 учнів та студентів з освітніх закладів Волинської, Київської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської, Вінницької областей та міста Вінниці.

Взяли участь у конкурсі і студенти КЗВО «Вінницький гуманітарно- педагогічний коледж», учасники літературної студії «Словоцвіт». Вітаємо наших талановитих переможців і  їхніх мудрих керівників та бажаємо нових творчих перемог! Слава Україні!

Церемонія нагородження переможців відбулася 30 березня 2023 року в онлайн-режимі на платформі Google Meet. З вітальним словом до учасників дійства звернулися професор, декан ФФЖ ім. М. Стельмаха Інна Завальнюк, яка відзначила наполегливу працю як організаторів, так і учасників конкурсу, які спільними зусиллями досягли вагомого результату, та доцент, завідувач кафедри української літератури Алла Віннічук, яка закцентувала на актуальності Шевченкового слова для будь-якої доби і виняткову його роль, зокрема, для нашого буремного часу.

По тому модератор, голова журі Віктор Крупка зачитав розпорядження по ФФЖ ім. М. Стельмаха про переможців «ШЕВЧЕНКОВОЇ ВЕСНИ».

Отже, переможцями конкурсу стали:

Номінація «Поезія» (коледжі): І місце. Олена Вонсович. Керівник – Тетяна Василівна Яковенко; Дар’я Обертинська. Керівник – Тетяна Василівна Клочко.

ІІ місце. Аліна Наумчак. Керівник –Тетяна Василівна Яковенко; Тетяна Костюк. Керівник – Тетяна Василівна Яковенко.

ІІІ місце. Ірина Росла. Керівник – Тетяна Василівна Яковенко; Альона Костинчук.  Керівник –  Леся Валентинівна Ненчинська; Анжела Ільченко. Керівник – Тетяна Василівна Яковенко; Валерія Коритник. Керівник – Тетяна Василівна Яковенко; Зоряна Порхун. Керівник – Тетяна Василівна Яковенко; Вікторія Глухенька. Керівник – Надія Іванівна Скрипник; Настя Ткачук. Керівник – Надія Іванівна Скрипник; Анастасія Нікітіна. Керівник – Надія Іванівна Скрипник; Дарина Гуменюк. Керівник – Надія Іванівна Скрипник.

Номінація «Есеїстика» (коледжі): ІІ місце. Тетяна Дзюба. Керівник – Тетяна Василівна Яковенко.

ІІІ місце. Анастасія Бзова. Керівник – Тетяна Василівна Клочко; Вікторія Ковальчук. Керівник – Юлія Борисівна Лебедь.

Номінація «Проза» (коледжі): ІІ місце. Каріна Хабуда. Керівник – Тетяна Василівна Клочко.

ІІІ місце. Тетяна Дзюба. Керівник – Тетяна Василівна Яковенко; Альона Костинчук. Керівник – Леся Валентинівна Ненчинська; Марія Кравчук. Керівник – Тереза Андріївна Мазур.

Дипломи переможців у номінації «Борітеся-поборете…» вибороли:

Вікторія Голубенко. Керівник – Тетяна Василівна Яковенко. Анастасія Івашко. Керівник – Тетяна Василівна Яковенко. Дарія Кравчук. Керівник – Тетяна Василівна Яковенко. Крістіна Самодрал. Керівник – Тетяна Василівна Яковенко.

Дипломи переможців у номінації «І чужому научайтесь, і свого не цурайтесь» вибороли:

Наталія Лабжинська. Керівник – Тетяна Василівна Яковенко. Лілія Щербій. Керівник – Тетяна Василівна Яковенко. Діана Лукова. Керівник – Тетяна Василівна Яковенко. Альона Павловська. Керівник – Тетяна Василівна Яковенко. Ганна Суржикова. Керівник – Тетяна Василівна Яковенко. Альона Янівська. Керівник – Тетяна Василівна Яковенко.