Підсумкове засідання атестаційної комісії КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж»

24 березня 2021 року В онлайн-режимі на платформі google meet було проведено підсумкове засідання атестаційної комісії  Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж». Відкривав засідання атестаційної комісії директор закладу Костянтин ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ. В ході засідання, відповідно до плану роботи, методистом коледжу Тетяною РУДОЮ було проінформовано атестаційну комісію про хід атестації за 2020-2021н. р. Голова експертної групи,…

24 березня 2021 року В онлайн-режимі на платформі google meet було проведено підсумкове засідання атестаційної комісії  Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж».

Відкривав засідання атестаційної комісії директор закладу Костянтин ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ. В ході засідання, відповідно до плану роботи, методистом коледжу Тетяною РУДОЮ було проінформовано атестаційну комісію про хід атестації за 2020-2021н. р. Голова експертної групи, Олена МАРЦЕНЮК, представила результати експертної оцінки атестаційних матеріалів педагогічних, науково-педагогічних працівників. Було заслухано звіти завідувачів кафедр, голів циклових комісій, щодо рішень рішення щодо відповідності займаній посаді, підтвердження або присвоєння кваліфікаційної категорії та педагогічного звання. Роботу підсумкового засідання було забезпечено за допомогою онлайн-платформи google meet, з використанням сучасних технологій та технічних засобів.