Засідання Вченої ради коледжу

16 березня відбулося чергове засідання Вченої ради коледжу. На порядку денному було представлено важливі актуальні питання:1. Затвердження голів екзаменаційних комісій державної атестації випускників за освітнім ступенем “бакалавр” (доповідачі – декани факультетів).2.Особливості реалізації практичної підготовки здобувачів освіти коледжу в умовах воєнного стану в Україні (доповідач – заступник директора з навчально-виробничої роботи Сверлович В. В.).3.Перспективи реалізації дуальної…

16 березня відбулося чергове засідання Вченої ради коледжу.

На порядку денному було представлено важливі актуальні питання:
3.Перспективи реалізації дуальної форми здобуття педагогічної освіти у КЗВО “Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж” (доповідач – голова Вченої ради коледжу, к. пед. н., доц. Марценюк О. Г.)
4.Моніторинг діяльності студентського самоврядування коледжу в розрізі проблем та перспектив (доповідач – заступник директора з виховної роботи Турлюк С. В.)

Когутюк О. В., заступник директора з навчальної роботи, презентувала аналіз успішності й моніторинг відвідування навчальних занять студентами закладу протягом 1 семестру 2022/2023 н.р. .

Відповідальний секретар Приймальної комісії Белінська Ю. О. ознайомила з важливою інформацією: 15 березня 2023 р. надіслано до Міністерства юстиції України для державної реєстрації накази Міністерства освіти і науки України № 276 “Про затвердження Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році” та № 277 “Порядок прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2023 році”.

Провідний методист коледжу Руда Т. В. озвучила порядок атестації науково-педагогічних працівників у 2022/2023 н.р.

Заключне слово виголосив директор навчального закладу Войцехівський К. Ф., зауваживши, що позитивне вирішення виголошених проблем можливе лише за умови тісної співпраці всіх членів науково-педагогічного колективу й представників студради коледжу.

Війна триває, а освіта гідно приймає виклики сьогодення, працюючи на перспективу – забезпечення якісної освіти майбутніх педагогів, котрі збудують країну майбутнього, мирного й успішного.