Стрес. Ефективні методи подолання та виходу зі стресу

21.02. 2023 практичним психологом коледжу Павлюк Л.П. було проведено онлайн годину психолога на тему: Стрес. Ефективні методи подолання та виходу зі стресу. До бесіди долучились студенти різних факультетів і спеціальностей. Розібрались з поняттями : що таке стрес, які є категорії стресових ситуацій; з факторами, що викликають стрес; з можливими стрес-реакціями та прийомами самодопомоги виходу зі стресу. Студенти мали змогу спробувати різні психофізіологічні прийоми самодопомоги та поділились власним досвідом виходу зі стресових ситуацій. Як підсумок роздано пам’ятки : 5 кроків допомоги собі, які допоможуть впоратись зі своїми почуттями та реакціями в критичних ситуаціях.