Урочисте відкриття вже традиційного для нашого закладу освіти Тижня науки

15 травня відбулося урочисте відкриття вже традиційного для нашого закладу освіти Тижня науки. Церемонія проходила в кінотеатрі “Родина”. З вітальним словом до присутніх звернулися директор КЗВО “Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж” Войцехівський К. Ф. та голова Вченої ради Марценюк О. Г., яка зауважила, що традицію святкування Тижня науки запропонувала й продовжує реалізовувати провідний методист коледжу Руда Т. В. В офіційній частині заходу відбулося нагородження почесними грамотами. Відзнаку за сумлінну професійну ділятність, потужний потенціал педагогічної творчості, готовність до застосування нового в освітньому процесі та за результатами фахової атестації отримали Городецька В. Й., Рокіцька І. А., Балинська Н. П., Бакалова Н. А., Осадчук А.…

15 травня відбулося урочисте відкриття вже традиційного для нашого закладу освіти Тижня науки.

Церемонія проходила в кінотеатрі “Родина”. З вітальним словом до присутніх звернулися директор КЗВО “Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж” Войцехівський К. Ф. та голова Вченої ради Марценюк О. Г., яка зауважила, що традицію святкування Тижня науки запропонувала й продовжує реалізовувати провідний методист коледжу Руда Т. В.

В офіційній частині заходу відбулося нагородження почесними грамотами. Відзнаку за сумлінну професійну ділятність, потужний потенціал педагогічної творчості, готовність до застосування нового в освітньому процесі та за результатами фахової атестації отримали Городецька В. Й., Рокіцька І. А., Балинська Н. П., Бакалова Н. А., Осадчук А. С., Плотицька Ю. П., Медведєв Р .П., Демкова В. О., Мазур Т. А., Бережанська О. Ю. Пишаємося колегами й дякуємо за невтомну працю та старання.

Неофіційна частина відкриття супроводжувалася переглядом розважального фільму “Кохати знову” – романтична історія, яка вчить вірити, кохати, приймати втрати й вчитися знову жити, але без дорогих серцю людей. Влучна метафора до українських реалій: щодня кожен з нас, переглядаючи стрічку новин, помирає морально, але мусить продовжувати жити й працювати заради тих, кого немає, заради майбутнього, заради незалежної України, заради Перемоги.