ПІДГОТОВКА СТУДЕНТІВ ДО КОНКУРСІВ ЄВДОКИМОВА Н.В.

Підготувала студентів 31-Е групи Макогонюк Ю., Фіголь О., Кирилюк М., Осипчук Ю., Вітюк Н., Цибрій В. до  участі у 2 турі ІІІ регіональної обліково-економічної олімпіади «Мій перший крок у професійне майбутнє» на базі Донецького національного університету, Цибрій Віка – 1 місце, Вітюк Наталія – 3 місце.2019 р.

Підготувала студента 41-Е групи Тереверка Владислава до Всеукраїнського конкурсу робіт талановитої молоді у сфері грошей, фінансів та банківської справи на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана», 2017 р.

Керівник групи забезпечення освітньої програми  «Фінанси і кредит» спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування освітньо-кваліфікаційного рівна «молодший спеціаліст», 2020 р.