ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ БУГА О.І.

1) В період з 10.02-11.02.20 року пройшла навчання за 12-годинним навчальним планом за формою «Школа інтерактивного навчання освітян області» на тему «Технологія створення та управління персональним сайтом, блогом в освітній діяльності. Додатки Google в освітній діяльності Створення тестів у різних сервісах та вмонтування їх у веб сайт».

2) В період з 04.11-06.11.20 року пройшла навчання за 18-годинним навчальним планом за формою «Школа інтерактивного навчання освітян області» на тему «Застосування «хмарних сервісів» для інтерактивної візуалізації, колективної взаємодії та побудови якісно орієнтованого освітнього середовища».

3) Учасник Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Philological horizons: scientific, linguistic, philosophical, political, national-patriotic vectors» 7-9 жовтня 2019 року (сертифікат, в обсязі 12 годин).

4) учасник семінару з підвищення кваліфікації викладачів фізики на тему «Застосування інтернет-ресурсів при вивченні фізики» 21 листопада 2019 року (сертифікат, в обсязі 6 годин).

5) Учасник семінару-тренінгу з підвищення кваліфікації практичних психологів та соціальних педагогів на тему «Методика застосування сучасних психологічних технологій в роботі практичного психолога в сучасному освітньому просторі ЗВО» 16 грудня 2019 року (сертифікат, в обсязі 6 годин).

6) Учасник II Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Філологічні горизонти: науковий, лінгводидактичний, філософський, соціальний, національно-патріотичний вектори» 21 жовтня 2020 року (сертифікат, в обсязі 12 годин).

7) Учасник науково-практичного семінару на тему «Збереження здоров’я в умовах освітнього процесу в контексті інноваційних тенденцій нової української школи» 17 грудня 2020 року( сертифікат, в обсязі 6 годин).

З 2016 року зареєстрована в науково-метричній базі Google Scoular. Станом на лютий 2021 року зафіксовано 15 цитувань (посилань), h індекс – 2.

Подяка за високий рівень підготовки учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності» – Львівський державний педагогічний університет безпеки життєдіяльності (12-15 травня 2019 р.).