СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ

Спорт, звичайно, не що інше як своєрідний різновид творчості. І, звичайно, що абихто, навіть за найсприятливіших обставин, не зможе стати видатним спортсменом, якщо матінка-природа не подбала чарівним чином про відповідні творчі здібності. Але прагнути до цього може кожен. У нашому навчальному закладі переважна більшість учнів займається тим чи іншим видом спорту. Це  греко-римська боротьба, веслування на байдарках і каное, волейбол, баскетбол, самбо, футбол та ін.. І не секрет, що досягти великих перемог під силу сильним, мужнім, відважним та наполегливим. Серед них неодноразові призери міських, районних та обласних Всеукраїнських змагань.

За останні 3 роки ліцей разом з тренерським складом виховали 8 майстрів спорту, 23 кандидата у майстри спорту, призерів та переможців Всеукраїнських та міжнародних змагань.

Наразі серед них:
1) Даіаурі Важа – срібний призер Чемпіонату Європи серед юнаків з боротьби сумо  (2014 р.).
2) Соболевський Костянтин – КМС, чемпіон України з греко-римської боротьби, (2013 р.).
3) Вознюк Юлія –  майстер спорту, срібний призер чемпіонату України з веслування (2015 р.).
4) Мельник Вадим – майстер спорту, чемпіон України серед юнаків з боротьби дзю-до, срібний призер чемпіонату Європу серед юніорів (2015 р.),
5) Вербецька Акіліна, учениця 9 кл. – чемпіонка України з боротьби самбо (2014 р.).
6). Заморський Артем, учень 10-А кл.  – чемпіон України з греко-римської боротьби (2014, 2015 р.р.).
7) Івасик Євген, учень 9 кл. – триразовий чемпіон України з греблі на байдарках та каное, чемпіон Вінницької області. (2014, 2015 р.р.).
8)  Довгий Назар, учень 9 кл. – срібний призер Чемпіонату України з греко-римської боротьби (2015 р.).
9) Непомнящий Віталій, бронзовий призер чемпіонату Європи зі спортивної акробатики (2014 р.), срібний призер чемпіонату світу (2015 р.), виборов 4 місце на чемпіонату світу 2016р. у Китаї.
10) Стецюк Богдан –МС, золотий призер з веслування на байдарках і каное (2012 р.)
11) Ебукева Артур –КМС, срібний призер зі спортивного слалому (2013 р.)
Футбольна команда ліцею виступає у вищій лізі.
12) Лебедєв Владистав – учень 10 класу, фіналіст Чемпіонату України з футболу, гравець команди «Блохіна-Бєланова», кращий гравець Міжнародного турніру з футболу в Росії.
Члени збірної команди області з футболу (Задорожний Ілля, Іллюк Микола, Лебідь Микола, Лєбедєв Владислав, Гончар Владислав, Давискиба Андрій) – призери Міжнародного турніру «Шкіряний м’яч» у Санкт-Петербурзі та Мінську та багато інших талановитих молодих спортсменів.
Асоціація Аграрного бізнесу України виступила спонсорами ліцею-інтернату і передала навчальному закладу сертифікат на 40000 грн.