Команда філологічного факультету “Незламні” взяла активну участь в інтелектуально-розважальній грі “БатлУМ”

9 березня – день народження великого Кобзаря, чиї слова через віки звучать пророче, надихають на боротьбу та творчість.Саме 9 березня, з нагоди відзначення 209-річниці з дня народження Т. Г. Шевченка команда філологічного факультету “Незламні” взяла активну участь в інтелектуально-розважальній грі “БатлУМ”, яку організував та провів Відділ молодіжної політики Вінницької міської ради спільно з Вінницькою Молодіжною…

Саме 9 березня, з нагоди відзначення 209-річниці з дня народження Т. Г. Шевченка команда філологічного факультету “Незламні” взяла активну участь в інтелектуально-розважальній грі “БатлУМ”, яку організував та провів Відділ молодіжної політики Вінницької міської ради спільно з Вінницькою Молодіжною Радою, та здобула почесне 2 місце з-поміж 19 команд!
Вітаємо переможців та наставника команди – Л. В. Ненчинську!
Боремось! Поборемо! Слава Україні 🇺🇦