Про Всеукраїнський краєзнавчий конкурс “От де, люде, наша слава, слава України”

Цьогоріч активно дебютував Всеукраїнський краєзнавчий конкурс “От де, люде, наша слава, слава України”. Головний організатор Конкурсу – Всеукраїнський благодійний культурно-науковий фонд Т.Г. Шевченка. Завданням Конкурсу є пошук і дослідження нових або малопоширених на загал матеріалів про знаних і маловідомих діячів, які сповідували світоглядні засади Тараса Шевченка, поширювали його творчість.У зв’язку з цим під керівництвом викладача…

У зв’язку з цим під керівництвом викладача кафедри української філології Клочко Тетяни Василівни у січні 2024 року була організована науково-дослідницька група “Шевченкознавці”.
Теми досліджень народжувалися на спільних засіданнях та інколи дебатах 😁 , і в результаті напрямки були обрані такі:

1. Бзова Анастасія ( студентка 22-ІМ групи):
    “Тарас Шевченко і Пантелеймон Куліш – однодумці чи протилежності?” ( наук.кер. Клочко Т.В )
  2. Бурдига Дар’я (студентка 22-ІМ групи (sad)
    “Шевченкознавство братів Лазаревських” (наук.кер. Клочко Т.В )
  3. Кульбаба Вікторія (студентка 22-ІМ групи )
    “Добрий ангел Тараса Шевченка” ( наук.кер. Клочко Т.В )
  4. Нишпорська Вікторія (студентка 22-ІМ групи )
    “Гоголів “дьоготь” на Шевченка” ( наук.кер. Клочко Т.В )
  5. Обертинська Дар’я (студентка 22-ІМ групи )
    “Тарас Шевченко: пращури й нащадки” ( наук.кер. Клочко Т.В )
  6. Хабуда Каріна (студентка 22-ІМ групи )
    “Шевченко і вінничани”( наук.кер. Клочко Т.В )
    Прикметно, що вікових обмежень серед учасників не встановлювалося: в Конкурсі брали участь учні, студенти, вчителі, доценти. Кількість конкурсантів – більше 300 чоловік😲😲😲

Отож, МАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ: 👸💪🏆🏆🏆 БУРДИГА ДАР’Я – ІІІ МІСЦЕ!!!🏆🏆🏆 Робота : “ШЕВЧЕНКОЗНАВСТВО БРАТІВ ЛАЗАРЕВСЬКИХ “

ВІТАЄМО І ПИШАЄМОСЯ ДАР’ЄЮ 👩‍🎓ТА ЇЇ НАСТАВНИКОМ !