Виховний захід на тему: «Я – патріот!»

В 31-Д групі, куратор Галущенко Валентина Григорівна, систематично проводяться виховні заходи на різноманітну тематику! 22 вересня зі студенткою групи Ковальчук Юлією проведений цікавий виховний захід на тему: «Я – патріот!». В сьогоднішній нелегкий час ця тема особливо актуальна. Студенткою підібрано достатньо цікавого патріотичного матеріалу: безсмертні слова В. Сосюри, М. Грушевського та інших патріотів України. Юля…

Юля навела приклади джерел патріотичного виховання, вказала на мету національно-патріотичного виховання особливо в такий важкий наш час, продемонструвала портрети борців за волю України, героїв нашого часу – небесної сотні .

Виховний захід пройшов цікаво та плідно!