Збірна команда КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічного коледж» підтвердила свій почесний статус – безперервного Чемпіона Спартакіади Вінницької області

5 квітня 2023 року Збірна команда КЗВО "Вінницький гуманітарно-педагогічного коледж" підтвердила свій почесний статус - безперервного Чемпіона Спартакіади Вінницької області серед вищих та передвищих навчальних закладів (коледжі, технікуми) з міні-футболу (козаки) протягом 2005-2023 років.

Дякуємо гравцям команди, тренеру-представнику – Мельнику Євгену Михайловичу та злагодженому колективу однодумців за продовження традицій й підтвердження результату командних дій.

Дякуємо нашим славним Воїнам-захисникам за захист та можливість ставати сильними у спільній справі захисту та розбудови нашої Держави – Україна!