ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ВИКЛАДАЧІВ ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН

ЦЕЛОМУДРА ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
ГОЛОВА ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ

 Кваліфікаційна категорія: викладач вищої категорії.

Стаж роботи: 33 роки.

Освіта: Киргизський національний університет, здобула кваліфікацію біолог, викладач біології.

Досвід професійної діяльності: Працюю викладачем анатомії у Вінницькому педагогічному коледжі.

Сфера професійних  інтересів. «Застосування інноваційних технологій при викладанні анатомії».

Відзнаки і нагороди: Нагороджена грамотами обласного Управління освіти, грамотами адміністрації та профспілкового комітету Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу.

Професійне кредо: Душа не вчиться, вона тільки згадує те, що вона завжди знала.

Життєве кредо: Якою б темною не була ніч, за нею завжди наступає ранок.


БЕЗВЕРХА  ЕЛЛА  БОРИСІВНА

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст І категорії

Стаж роботи: 9 років.

Освіта: Закінчила природничо-географічний факультет Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Г. Сковороди, здобула кваліфікацію магістр біології (2013)

Досвід професійної діяльності:  З 2007 року працюю викладачем у Вінницькому обласному комунальному гуманітарно-педагогічному коледжі.

Сфера професійних  інтересів. Вікові фізіологічні особливості розвитку дітей дошкільного та шкільного віку. Викладання практичного курсу анатомії, фізіології та гігієни дітей дошкільного та шкільного віку.

Відзнаки і нагороди: грамоти Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу.

Професійне кредо: Половину успіху складає сильне бажання будь-чому навчити.

Життєве кредо: Наше життя – це веселка. Веселка, яку кожен малює сам.


БЛИЩИК СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст 2 категорії.

Стаж роботи: загальний стаж-19 років.

Педагогічний стаж-12 років

Освіта: закінчила природничо-географічний факультет Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського, здобула кваліфікацію вчитель географії та біології (1997 рік)

Досвід професійної діяльності: працювала викладачем біології та географії у Вінницькому технікумі м’ясної та молочної промисловості, вчителем біології та географії у ЗОШ с. Зелений Гай Новоселицького району Чернівецької області. На даний час працюю викладачем природничих дисциплін у Вінницькому гуманітарно-фінансовому коледжі.

Сфера професійних інтересів: здійснення досліджень на тему: «Інноваційні методи в освіті», «Активізація пізнавальної діяльності студентів на заняттях із  географії», проведення  заходів з екологічного та національно-патріотичного виховання молоді.

Професійне кредо. Діти – джерело натхнення.

Життєве кредо: Дорогу осилить той, хто йде по ній!


БУЗЕНКО ІРИНА ЛЕОНІДІВНА

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст.

Стаж роботи: 3 роки.

Освіта: Закінчила у 2013 році Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Біологія» та здобула кваліфікацію біолога. Вчителя біології, хімії та екології.

У 2014 магістратуру Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю  «Біологія» та здобула кваліфікацію біолога. Викладача біології. 

Досвід професійної діяльності:  З 2013 року працюю викладачем у Вінницькому обласному комунальному гуманітарно-педагогічному коледжі.
З 2013 по 2015 працювала вчителем біології в приватному закладі “Навчально-виховний комплекс “Школа АІСТ”: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”

Сфера професійних інтересів. Формування еколого-валеологічної компетентності майбутніх учителів початкової школи
Відзнаки і нагороди: грамоти Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу.

Професійне кредо: Учень – це не посудина, яку потрібно заповнити, учень – факел, який треба запалити.

Життєве кредо: Праця, оптимізм, постійне, самовдосконалення – запорука життєвого успіху.


ВАСІЛЬЄВА НІНА ПАВЛІВНА

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання  «викладач-методист».

Стаж роботи: 39 років.

Освіта: закінчила природничий факультет Вінницького державного педагогічного інституту ім. Островського, здобула кваліфікацію вчитель географії та біології (1979)

Досвід професійної діяльності: Працювала вчителем географії та біології у Сулківській СЗОШ І-ІІІст. Хмільницького району Вінницької області . З 1982 р. працюю у Вінницькому педагогічному коледжі  викладачем основ початкового курсу природознавства та методики викладання.

Виконую обов’язки завідувача практики на шкільному відділенні.

Сфера професійних  інтересів. Широко впроваджую технологію проектів, яка базується на принципі особистісно-орієнтованого навчання.

Відзнаки і нагороди: нагороджена знаком «Відмінник освіти України», Почесною грамотою Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.

Професійне кредо: Досвід, мудрість, професіоналізм.


ДОМІНСЬКА ЛІЛІЯ СТАНІСЛАВІВНА

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорія, викладач-методист.

Стаж роботи: 40 років.

Освіта: закінчила Житомирський державний педагогічний інститут ім. І. Франка, здобула кваліфікацію вчителя біології з додатковою спеціальністю хімія (1974).

Досвід професійної діяльності: Працювала викладачем хімії у Вінницькому медичному коледжі. З 1993 р. працюю викладачем хімії у Вінницькому педагогічному коледжі.

Сфера професійних інтересів. Широко впроваджую новітні інтерактивні технології з метою підвищення якості підготовки майбутніх фахівців.

Відзнаки і нагороди: Нагороджена знаком «Відмінник освіти України», Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації, грамотою ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Вінницької області, грамотою адміністрації та профспілкового комітету Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу.

Професійне кредо: Щоб мати право вчити інших, потрібно постійно вчитися самому. Не зупинятися на досягнутому.

Життєве кредо: Бути людиною у всьому і завжди.


КНИЖНИК ОКСАНА ВІКТОРІВНА

Кваліфікаційна категорія: вища категорія.

Стаж роботи: 19 років.

Педагогічний стаж: 17 років.

Освіта: Закінчила природничо-географічний факультет Вінницького державного педагогічного інституту, здобула кваліфікацію вчитель географії  та біології (1996).
Закінчила магістратуру природничо-географічного факультету  Вінницького державного педагогічного інституту ім. М. Коцюбинського, здобула кваліфікацію магістр біології, викладач біології (2013).

Досвід професійної діяльності:  з 1996р. працюю у Вінницькому обласному комунальному  гуманітарно-педагогічному коледжі.

Сфера професійних інтересів. «Використання краєзнавчих принципів навчання на заняттях з предметів природничого циклу». «Формування навичок здорового способу життя».

Відзнаки і нагороди: грамоти Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу (2001)

Професійне кредо: «Моє Поділля – стежка руса до богоокої ріки…» М. Каменюк

Життєве кредо: Цінуйте свій і чужий час.


МИХАЛЬОВА ЛАРИСА ІВАНІВНА

Кваліфікаційна категорія: вища категорія, викладач-методист.

Стаж роботи: 32 роки.

Освіта: закінчила Вінницький державний педагогічний інститут ім. М. Островського, здобула кваліфікацію вчителя географії з додатковою спеціальністю біологія (1979).

Досвід професійної діяльності: Основне завдання з біології – підготовка освіченого, творчого спеціаліста шляхом  особистісного підходу в процесі  навчально-виховного процесу.

Сфера професійних  інтересів. Туризм в процесі якого використовується краєзнавчий підхід до розуміння необхідності узгодження законів природи з діяльністю людини.

Відзнаки і нагороди: Почесна грамота Вінницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки. Грамота  ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Вінницької області. Грамоти Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу.

Професійне кредо: Вчити і вчитися самому.

Життєве кредо: Вчитель – це не професія, а спосіб життя.


ВОЛИНЕЦЬ ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст І категорії.

Стаж роботи: 17 років, педагогічний – 13,6 років

Освіта: закінчила природничий факультет Вінницького державного педагогічного інституту, здобула  кваліфікацію вчитель географії та біології (1995р.), Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти» та здобула кваліфікацію викладач університетів та ВНЗ (2012р.)

Досвід професійної діяльності: працювала організатором СЗОШ № 21 в м. Вінниці (1989-1990р.р.), лаборантом циклової комісії природничих дисциплін ВГПК, викладач природничих дисциплін (основи медичних знань та охорони здоров’я, екологія, географія, Захист Вітчизни), проходила курси підвищення кваліфікації (2009, 2014р.р.).

Сфера професійних інтересів. Пошук шляхів оптимізації навчання природничих дисциплін з метою формування екологічної культури та здорового способу життя серед молоді.

Відзнаки та нагороди. Подяки і Грамоти Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу (2006р., 2009р., 2013р., 2014р.)

Професійне кредо. Щоб бути хорошим викладачем, необхідно любити те, що викладаєш і любити тих, кому викладаєш.

Життєве кредо. Стався до людей так, як бажаєш, щоб вони ставилися до тебе.