ЕМБЛЕМА

ЕМБЛЕМА філологічного факультету, створена з ініціативи студентства, є достатньо символічною. Елементи емблеми акцентують увагу груп нового прийому на головних принципах роботи факультету.

Геральдика визначає синій колір як вірність, довір’я і безконечність, зелений – надія, свобода, радість та молодість, жовтий – благородство та правдивість, тепло та повага, радощі та багатство, червоний – повнота життя, свобода та енергія; символічні золоті колони є елементами ґрунтовної та стабільної підготовки студентів філологічного факультету, сова – мудрість, лавровий вінок – першість та перемога, сувій означає учіння, знання та життя, розгорнута книга та перо – філософія вчення, державні та національні символи – спрямованість освітнього процесу на формування свідомого громадянина України.

Викладачі та студентство факультету спрямовує свої щоденні зусилля на самоосвіту, самовиховання та самовдосконалення, розвиток творчих здібностей та формування нових зразків поведінки зростаючого покоління.

У співпраці та злагодженій роботі народжуються сучасні традиції академічної та практичної підготовки студентів навчального закладу нового типу. Коледж – це поєднання кращих традицій науки, теорії та практики.